Grily Weber

Weber gril je značka kvalitních zahradních grilů, která je na trhu již více než 70 let. Tyto grily se vyznačují kvalitním provedením, spolehlivostí a širokou škálou funkcí pro snadné a pohodlné grilování. Weber gril nabízí širokou škálu modelů, včetně klasických kulatých grilů, plynových grilů, elektrických grilů a dokonce i grilů na dřevěné uhlí.

Weber gril má kvalitní a trvanlivý materiál, jako je nerezová ocel a porcelánově smaltovaný rošt, který odolává korozi a udržuje teplo rovnoměrně rozložené. Weber gril také nabízí vynikající kontrolu teploty, díky regulačním ventilům a uzavíratelnému krytu, který umožňuje snadné udržování teploty. Weber gril také nabízí širokou škálu příslušenství, jako jsou rošty na grilování, kleště na maso, tácy na marinování a mnoho dalšího, které umožňují různé způsoby grilování. Weber gril jsou ceněné pro svou kvalitu a spolehlivost, a jsou oblíbené u zkušených i začínajících grilovačů.

Hrdě vyrobeno na předměstí Chicaga. Všechny naše grily jsou navrženy a konstruovány týmem v naší centrále v Chicagu a každý den sjíždí z výrobních linek našeho závodu v Huntley, Illinois náš široký sortiment grilů.